تعمیر گوشی موبایل در کرج: تکنیک تیم در این نوشته قصد دارد به شرح تعمیر موبایل در کرج بپردازد. وسایلی مانند موبایل ، کامپیوتر و… زمانی که دچار مشکل می شوند باید توسط یک فرد متخصص تعمیر شوند. آن فرد اگر تخصصی در این زمینه نداشته باشد نه تنها مشکل دستگاه ها را حل نمی کند بلکه مشکلات بیشتری هم برای دستگاه به وجود می آورد

تعمیر گوشی موبایل در کرج | تعویض کردن گلس موبایل

همه افراد بر گوشی های خود اطلاعات مهمی را ذخیره می کنند از عکس های خانوادگی گرفته تا مدارکو اسنادی که مربوط به کار آن ها می شود.

بنابراین زمانی که گوشی شما دچار نقصی می شود باید حتما قبل از این که اطلاعات روی گوشی حذف شود آن را تعمیر کنید. که اطلاعات شما از بین نرود.

تکنیک تیم ، تیم بسیار قوی و با تجربه ای می باشد که گوشی های شما را که توسط تعمیرکاران دیگر درست نشده و خاموش شده است را به صورتی تعمیر می کند که مانند روز اول کار کند و اطلاعات سیو شده درون آن از بین نرود.

تعمیرات موبایل | تعویض گلس | خدمات تکنیک تیم

زمانی که گوشی شما دچار ایرادی مانند شکستگی ال سی دی می شود باید سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید زیرا وجود این نقص به مرور زمان سبب به وجود آمدن مشکلاتی دیگری در گوشی شما می شود. برند گوشی تاثیری در این امر ندارد گوشی شما بالاترین مدل آیفون هم که باشد.

همچنین مواقعی که گوشی شما داخل آب می افتد احتمال دارد که بعدش کار کند ولی کار کردن آن دلیل بر سالم بودن و صدمه ندیدن آن نمی باشد پس بهتر است بعد از آن حتما گوشی خود را به یک تعمیرکار با تجربه نشان دهید.

تعمیرات موبایل در کرج

گوشی ها دارای ابزارهای مختلفی می باشند که عبارتند از:

 1. باتری موبایل
 2. گلس سخت افزاری
 3. تاچ ال سی دی گوشی
 4. و…

این موارد ذکر شده اگر دچار مشکل شوند باید توسط یک متخصص خوب عیب یابی و برطرف شوند.

باتری موبایل

اکثر باتری ها امروزه به صورت لیتیوم یونی می باشند. گوشی هایی که هوشمند هستند
دارای باتری هایی با ظرفیت بسیار بالا می باشند و همچنین بعضی از باتری های گوشی ها دارای ظرفیتی حدود ۵۰۰۰میلی آمپر می باشند.

باتری هایی که جدیدا برای گوشی ها به کار می رود تنها به صورت نرم افزاری تعمیر می شوند. معمول ترین روش تعمیر نرم افزاری باتری گوشی کالبیره کردن می باشد.
در حالتی که با کالبیره کردن مشکل باتری برطرف نشود حتما باید باتری گوشی تعویض گردد.
باتری گوشی ها معمولا حدود یک تا دو سال کار می کند و بعد از آن باید عوض شود.

کالبیره کردن چیست؟

کالبیره کردن دارای مراحلی می باشد که عبارتند از:

 1.  ابتدا نباید گوشی شارژ شود تا باتری آن تمام و گوشی خاموش گردد.
 2.  سپس دوباره موبایل را روشن نمایید تا مجدد خاموش گردد.
 3. حالا بدون اینکه گوشی را روشن کنید آن را به شارژ بزنید تا صد در صد شارژ گردد.
 4. سپس گوشی را از شارژ خارج و آن را ریستارت کنید در صورتی که باز هم عدد باتری عدد صدنبود مجدد گوشی را به شارژ بزنید تا صد شود.
 5.  اکنون منتظر این باشید که گوشی شارژش خالی شود و خاموش شود.
 6. در آخر موبایل را بدون هیچ گونه قطع و وصلی به شارژ بزنید.

گلس سخت افزاری(شیشه شکسته ال سی دی)

ال سی دی یا همان صفحه نمایشگر تلفن های همراه بخشی می باشند که نسبت به سایر بخش های گوشی از هزینه بالاتری برخوردار می باشند.

تعویض گلس ال سی دی گوشی

به جهت تعویض گلس ال سی دی گوشی موبایل دستگاهها و ابزار های مخصوصی لازم است که این دستگاه ها بسیار حساس می باشند. در این فرایند گلس گوشی که به صورت پرس شده بر روی صفحه گوشی می باشد توسط اصول و روند بخصوصی جدا می شود و بنابراین گلس جدید بر روی صفحه گوشی قرار می گیرد.

تاچ ال سی دی گوشی

تاچ ال سی دی گوشی موبایل نمایشگری است که از جنس کریستال مایع می باشد . این جنس به صورتی است که مولکول های آن به شکل مخصوصی آراسته می باشند. کریستال مایع محلولی بین حالت جامدو مایع می باشد.

انواع تاچ ال سی دی گوشی

تاچ ال سی دی گوشی دارای انواع مختلفی می باشد که عبارتند از:

 1. تاچ ال سی دی گوشی درجه یک
 2.  تاچ ال سی دی گوشی درجه دوم